Hlavni obrazek stranky

Kamila Orságová

Tarja Turunen / Anette Olzon / Floor Jansen / Soprán

Velká úvodní fotka Kamily Orságové

S vystupováním na veřejnosti jsem začala již v šesti letech, kdy jsem se na pódiích objevovala jako divadelnice, tanečnice a samozřejmě i jako zpěvačka. První zkušenosti s působením v kapele přišly v roce 2009, kdy jsem vystupovala na zábavách a oslavách.

V roce 2011 jsem se seznámila s kapelou My Project – nejprve jako textařka a vokalistka, poté i jako stálá zpěvačka. V této kapele zpívám dodnes. O rock a metal jsem se zajímala od mala a mimo zpěvu jsem působila i jako redaktorka internetového časopisu Obscuro.cz

Hudebně jsou mi nejblíže žánry symphonic, progressive a heavy metal. Z oblíbených interpretů bych zmínila tyto: Devin Townsend, Iron Maiden, Ayreon, Nightwish, Dio a Amorphis.

O zpěv jsem se začala zajímat již v šesti letech a docházela jsem na něj do SVČ Ostrava-Zábřeh. Zájem o klasický zpěv se ve mně probudil asi okolo 15 let, aktivně jsem se mu však začala věnovat v roce 2014 s lektorkou Kristýnou Svobodovou a později jsem absolvovala několik lekcí u operní pěvkyně Markéty Panské. Od roku 2017 docházím na lekce zpěvu k Zuzaně Janišš, se kterou jsem se začala věnovat i rockové a popové technice zpěvu.

Nástrojový park:

Kontakt

kamila@nightwishrevival.cz