Hlavni obrazek stranky

Novinky - archiv

12. července 2021 - PRVNÍ KONCERT TENTO ROK ! ! ! A HNED JAKO PŘEDKAPELA OLYMPIKU! Přežili jsme další rok, ustáli jsme pandemii, oprášili nástroje, procvičili hlasivky a už se moc těšíme až se s vámi všemi zase uvidíme! A to 16.7. v areálu TJ Spartak Chuchelná, máme tu čest vystoupit před legendárním OLYMPIKEM!


19. února 2021 - Máme pro Vás dobrou zprávu - basák Kuba nadále zůstává v kapele! Jeho zdravotní potíže ustoupily a vynucená pauza v koncertování ( Covid -19 ) mu jen a jen prospěla, kterou tak nutně potřeboval. Nutno podoktnout, že na inzerát na post basáka se přihlásilo asi 7 uchazečů, ale nikdo nebyl schopen tuto pozici obhájit. Vše skončilo ještě dřív, než mělo dojít na zkoušku. V jednom případě zkouška nastala, ale ani jsme ji nedokončili.... Je vidět, že tuto pozici nemůže zastát každý :) Jsme rádi, že je Kuba zpět:)


16. července 2020 - Rozšířili jsme playlist o dvě skladby, jsou to Noise a Tribal z nového CD Nightwish - HUMAN. II NATURE.


15. července 2020 - Do svých vystoupení jsme zařadili ohňové a pyrotechnické efekty!


26. října 2019 - Z důvodu nemoci naší zpěvačky Kamily Orságové se dnešní koncert v KD Hutě pod Tremšínem ruší. Tímto se omlouváme všem fanouškům a děkujeme za pochopení.


9. srpna 2018 - Tímto dnem spouštíme novou verzi webu. Jak jsme již informovali, vlivem přechodu webu pod jiného poskytovatele webhostingu staré stránky nebyly z části funkční , v některých prohlížečích , tabletech a mobilech se nezobrazovaly správně. Navíc web nebyl plně zabezpečen, guestbook byl napaden spamy většího rozsahu.


Proto jsme přistoupili k výrobě nových stránek, k modernějšímu vzhledu, k lepšímu zabezpečení. Abychom zamezili spamům, tak guestbook je upraven tak, že po odeslání vzkazu se vzkaz doručí administrátorovi a ten daný vzkaz zveřejní. Tudíž napsaný vzkaz se hned nezobrazí. Děkujeme za pochopení.


Určitě uvítáme návrhy , podněty či připomínky k fungování webu a k stránkám samotným. Takže snad se Vám budou líbit. Velké poděkování patří autorovi stránek Ondřejovi Šebestovi za úsilí a čas, který tomu věnoval!